Szymon Holownia Immediate Edge Przejrzeć – Oszustwo Czy Naprawdę działa?

Szymon Franciszek Hołownia

(ur. 3 września 1976 w Białymstoku – polski dziennikarz, pisarz, publicysta, prezenter telewizyjny, działacz społeczny i polityk.

nazwa produktu: Immediate Edge

Oficjalna strona: kliknij tutaj

SPECJALNA ostatnia inwestycja Szymon Hołownia przeraziła rząd i wielkie banki

polski obywatele już zgarniają miliony euro z domu, korzystając z tej „luki bogactwa” – ale czy jest to uzasadnione?

Szymon Hołownia pojawia się dzięki nowej tajnej inwestycji, która wzbogaca setki osób w polski

Szymon Hołownia Polski dziennikarz, pisarz, publicysta, prezenter telewizyjny, działacz społeczny i polityk. wyrobił sobie markę jako zuchwały mówca wprost, który nie ma nic przeciwko szczerości w kwestii zarabiania pieniędzy.

W zeszłym tygodniu pojawił się na TV  polski i ogłosił nową „lukę w bogactwie”, która, jak mówi, może zmienić każdego w milionera w ciągu 3-4 miesięcy. Szymon Hołownia namawiał wszystkich w polski do skorzystania z tej niesamowitej okazji, zanim wielkie banki zamkną ją na dobre. Immediate Edge

I rzeczywiście, kilka minut po zakończeniu wywiadu polski Bank wezwał do zaprzestania emisji wywiadu Szymon Hołownia – było już za późno.

Oto dokładnie, co się stało:

współgospodarz TV  polski zaprosił Szymon Hołowniado programu, aby podzielić się wskazówkami dotyczącymi budowania bogactwa, a ekonomista polski zrzucił bombę:

„To, co zapewniło mi sukces, to szybkie wchodzenie w nowe możliwości – bez wahania. W tej chwili moim numerem jeden pod względem zarobku jest nowy program do automatycznego handlu kryptowalutami o nazwie Immediate Edge To największa okazja, jaką widziałem w całym swoim życiu, aby szybko zbudować małą fortunę. Wzywam wszystkich, aby to sprawdzili, zanim banki je zamkną ”.

Prezenter telewizyjny TV polski został z niedowierzaniem, gdy Szymon Hołownia wyciągnął telefon i pokazał widzom, ile zarabia dzięki temu nowemu programowi do zarabiania pieniędzy, w którym wszyscy polski szepczą.

Segment zabrakło czasu, zanim Szymon Hołownia można było go rozwinąć, więc przeprowadziliśmy ekskluzywny wywiad z samym mężczyzną, aby dowiedzieć się więcej o tej kontrowersyjnej okazji.

FOCUS polski WYŁĄCZNIE Z Szymon Hołownia

„Być może słyszałeś o tej nowej platformie inwestycyjnej kryptowalut o nazwie Immediate Edge która pomaga zwykłym ludziom w (Malezji, Azji i Ameryce Północnej) budować fortuny z dnia na dzień. Możesz być sceptyczny, ponieważ brzmi to zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe ”.

Szymon Hołownia kontynuuje:

Rozumiem, bo pomyślałem to samo, gdy powiedział mi o tym zaufany przyjaciel. Ale widząc na własne oczy, ile zarabia, musiałem sam tego spróbować.

Cieszę się, że go wypróbowałem, ponieważ były to jedne z największych i najłatwiejszych pieniędzy, jakie kiedykolwiek zarobiłem. Mówię o dziesiątkach tysięcy euro dziennie na autopilocie. jest to dosłownie najszybszy sposób na zarobienie teraz gratki gotówki. I nie potrwa to długo, gdy dowie się o tym coraz więcej osób. Albo kiedy banki zamkną go na stałe ”.

 

CZYM DOKŁADNIE JEST Immediate Edge I JAK DZIAŁA?

Idea stojąca za Immediate Edge jest prosta: pozwolić przeciętnemu człowiekowi zarobić na boomie kryptowalut, który wciąż jest najbardziej lukratywną inwestycją XXI wieku, pomimo tego, co myśli większość ludzi.

Chociaż cena Bitcoina spadła z dotychczasowego najwyższego poziomu 20 000 RM za Bitcoin, handlowcy nadal dokonują zabójstw. Czemu? Ponieważ istnieją tysiące innych kryptowalut poza Bitcoinem, którymi codziennie handluje się z ogromnymi zyskami.

Niektóre z tych kryptowalut to Ripple, Ethereum, Monero, Zcash i Ripple, które nadal generują zwroty powyżej 10000% i wyższe dla zwykłych ludzi w polski

Immediate Edge pozwala Ci zarobić na wszystkich tych kryptowalutach, nawet podczas bessy. Wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) do automatycznej obsługi długiej i krótkiej sprzedaży, dzięki czemu możesz zarabiać pieniądze przez całą dobę, nawet podczas snu.

Immediate Edge jest wspierany przez jedne z najbystrzejszych umysłów technicznych, jakie kiedykolwiek istniały. Richard Branson, Elon Musk i Bill Gates, żeby wymienić tylko kilka.

 

Bill Gates i Richard Branson omawiają Immediate Edge

Ci geniusze technologiczni zbudowali wielomiliardowe firmy zajmujące się rozwiązywaniem złożonych problemów, takich jak płatności online, komputery i transport. Teraz zajmują się globalnym problemem nierówności majątkowych, pozwalając każdemu – bez względu na to, jak bogaty czy biedny jest – zarabiać wystarczająco dużo, aby cieszyć się szczęśliwym i satysfakcjonującym życiem.

LUKRATYWNE TAJNE WIELKIE BANKI DO ZAROBIANIA PIENIĘDZY NIE CHCESZ WIEDZIEĆ

Szymon Hołownia trwa,

„Mamy ciężkie czasy gospodarcze i ludzie czekali na to rozwiązanie. Nigdy w historii nie mieliśmy tak niesamowitej okazji, z której zwykli ludzie mogliby z łatwością skorzystać, aby wygenerować ogromne bogactwo w tak krótkim czasie.

Niektórzy ludzie wahają się, czy spróbować tego, ponieważ jest to tak różne. A to dlatego, że wielkie banki próbują to ukryć! Wielkie banki aktywnie tworzą propagandę i nazywają kryptowaluty i platformę taką jak Immediate Edge oszustwem. Czemu? Martwią się, że ich korporacyjne zyski zmniejszą się, gdy ich klienci będą wiedzieć, jak samodzielnie tworzyć ogromne bogactwo.

Prawda jest taka, że ​​kryptowaluta to rewolucja naszego życia i każdy, kto nie skorzysta z tej okazji, przegapi. Otrzymałem już gniewne telefony i groźby od dużych korporacji finansowych, ponieważ zwracam uwagę ludzi na tę technologię. Ale pieprzyć ich. Ludzie w TV  polski  już zaczynają poznawać prawdę i to tylko kwestia czasu, zanim coraz więcej osób się o tym dowie.

Udostępniam to, ponieważ otrzymałem również setki e-maili od osób z podziękowaniami za udostępnienie tego sekretu. Mój ulubiony pochodzi od młodego mężczyzny, który kupił swojemu młodszemu bratu swój wymarzony samochód – Ferrari 488 Pista za pieniądze zarobione z Immediate Edge. Ta platforma naprawdę sprawia, że ​​życie wszystkich na świecie jest trochę lepsze ”.

 

Steven Baker wykorzystał zyski, które zarobił na Bitcoin Future, na zakup wymarzonego samochodu swojemu młodszemu bratu. Cóż za inspirujący sposób na dobre wykorzystanie bogactwa!

OTO MÓJ SPACER KROK PO KROKU:

Pierwszą rzeczą, którą widzisz, jest film przedstawiający potęgę Immediate Edge. Reklama jest duża, odważna i rzuca się w oczy, ale to amerykański produkt i tak właśnie robią. W każdym razie, po prostu prześlij swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail obok filmu, aby zacząć od razu

(Wskazówka: nawet jeśli nie zdecydujesz się zainwestować żadnych pieniędzy, zalecam rejestrację teraz, ponieważ jest bezpłatna, a rejestracje mieszkańców Malezji mogą w każdej chwili zakończyć się)

Następnie zostaniesz poproszony o zasilenie swojego konta. Kiedy przeglądałem stronę wpłat, zadzwonił mój telefon komórkowy. Był to numer międzynarodowy, więc wahałem się, czy odpowiedzieć, ale potem zdałem sobie sprawę, że to oczywiście numer od.

Rzeczywiście, był to mój osobisty menedżer konta. Jego obsługa była świetna. Przeprowadził mnie przez cały proces finansowania. Akceptują wszystkie główne karty kredytowe, takie jak Visa, MasterCard i American Express. Poszedłem dalej i wpłaciłem minimalną kwotę, która wynosi 250 USD

Po sfinansowaniu przeszedłem do sekcji oprogramowania „Auto-Trader”, ustawiłem kwotę transakcji na zalecane 250 USD i włączyłem ją. Oprogramowanie zaczęło wykonywać transakcje w szybkim tempie i na początku byłem zaniepokojony, ale pozwoliłem mu zrobić swoje.

„Każdy chce być bogaty, ale nikt nie wie, jak to zrobić. Cóż, to życiowa okazja, by zbudować fortunę, która pozwoli ci żyć życiem, jakiego naprawdę pragniesz. To NIE będzie zawsze dostępne, więc nie przegap tej możliwości ”. –Szymon Hołownia

AKTUALIZACJA

Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że na dzień dzisiejszy prawie wszystkie stanowiska są obsadzone dla Polski

mieszkańców. Immediate Edge może zaakceptować tylko ograniczoną liczbę wszystkich użytkowników dla zysku na

użytkownik ma być wysoki. W tej chwili pozostało 37 miejsc, więc pospiesz się i zarejestruj się zarezerwuj swoje miejsce.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Immediate Edge, kliknij tutaj